Ероблог

VIP масаж

Під час процедури еротичного масажу ви гарантовано отримаєте задоволення. Але якщо ви хочете дозволити собі більше, то замовляйте VIP-програму, яка включає не тільки ласки з боку дівчини, але і можливість самому доторкнутися до прекрасного тіла масажистки. Під час сеансу ви поринете у чарівну атмосферу, де не існує нічого, крім задоволень. Прекрасна дівчина прийме з вами душ на початку сеансу, зробить вам масаж всього тіла з маслами, від якого ви розслабитеся та налаштуєтеся на подальші насолоди.

Виїзд

Достатньо лише зателефонувати нашому адміністратору і назвати свою адресу, повідомити, якому виду масажу і дівчині Ви надаєте перевагу. Можна спричинити конкретну дівчину. Після цього масажистка вирушає додому до клієнта, а йому залишається лише підготуватися до приємної зустрічі. Коштуватиме така послуга трохи дорожче, т.к. дівчина має витратити час на дорогу і працювати в незвичних умовах.

Джакузі сеанс

Один із найбільш популярних сеансів серед наших клієнтів це Джакузі-сеанс, під час якого ви насолоджуєтеся інтимною обстановкою та приємним масажем. Теплий і вируючий джакузі, з додаванням густої піни забирає вас в далечінь від усіх проблем і переживань, а ваше тіло буквально тане від ласкавих дотиків дівчини-масажистки.