Виїзд

Виїзд

Виїзд дівчини до ваших апартаментів. Включає: еротичний масаж, масаж всього тіла, дотики.
Плюс ви сплачуєте дівчині таксі.

Коли хочеться скинути втому, отримати фізичну та естетичну насолоду допоможе еротичний масаж із виїздом додому від шикарних дівчат із київського салону «Афродіта».

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ НА ДОМУ

Прийшовши додому з роботи, не завжди хочеться сідати за кермо, гаяти час у кілометрових пробках, щоб розслабитися. Але будній день – не привід відмовляти собі у задоволенні.

Тепер мешканці Києва можуть замовити масаж із виїздом. Еротичний масаж у Львові https://caramel-erotic.com.ua/ вдома нічим не відрізняється від послуги салону. При цьому виїзна процедура має низку переваг:

– у себе вдома клієнт почувається набагато вільніше, перебуваючи на правах господаря, а масажистка – його гостя. У домашній обстановці набагато легше розслабитись;

– можна створити інтимну обстановку, що відповідає власним фантазіям;

– у будній день не потрібно витрачати час та нерви на поїздку до салону;

– вдома відчуття складаються більш інтимні;

– після завершення сеансу можна прийняти душ і відправитися спати у звичній обстановці.

Важливо! Дівчата із салону «Афродіта» надають лише легальний боді-масаж. Наші масажистки не жриці кохання, весь спектр послуг цілком законний, тому наші клієнти можуть не хвилюватись.

НЮАНСИ ЕРОТИЧНОГО МАСАЖУ НА ВИЇЗДІ: ЯК ЗАМОВИТИ ПРОЦЕДУРУ, ЯК ВОНА ПРОХОДИТЬ

Достатньо лише зателефонувати нашому адміністратору і назвати свою адресу, повідомити, якому виду масажу і дівчині Ви надаєте перевагу. Можна спричинити конкретну дівчину. Після цього масажистка вирушає додому до клієнта, а йому залишається лише підготуватися до приємної зустрічі.

Коштує така послуга трохи дорожче, т.к. дівчина має витратити час на дорогу і працювати в незвичних умовах.

Масажистка привезе з собою всю необхідну атрибутику, а також одноразову постільну білизну, щоб не забруднити оліями ліжко клієнта. Наші співробітниці дотримуються ідеальної чистоти свого тіла, після приїзду дівчина прийме душ ще раз, щоб постати перед клієнтом свіжою та теплою.

За бажанням клієнта домашній масаж можна перетворити на справжнє шоу. Можна викликати двох дівчат, які продемонструють взаємні ласки перед початком масажу. Про різні нюанси та побажання слід заздалегідь повідомити адміністратора по телефону.

Еротичні ігри, боді-масаж, техніка в чотири руки, ідеальний релакс і зцілення від недуг – все це можна отримати у себе вдома, лише зателефонувавши нам.

Перевагою масажу є його вартість. Щоб замовити наші послуги, не треба бути мільйонером. Еротичний масаж на виїзді цілком доступний людині із середньою зарплатою.